wyszukiwarka wycieczek

Szybko znajdź wycieczkę swoich marzeń


  • Kalendarz


  • Kalendarz


  • Kalendarz

Jak rezerwować

Jak rezerwować wycieczki

INFOLINIA 801 003 175
z tel.kom +48 13 49 250 55
koszt wg stawek operatorów

1) Znajdź wycieczkę:
Wyboru interesujących wczasów dokonujecie Państwo za pomocą wyszukiwarki. Określone przez Państwa kryteria pomogą Wam wybrać z naszej bazy wyłącznie oferty które najlepiej spełniają Wasze wymagania. Z listy wyselekcjonowanych ofert wybierzcie tą, która spełnia je najlepiej i najpełniej. Jeśli szukacie Państwo konkretnego hotelu, wpiszcie jego nazwę w wyszukiwarkę. Na każdym etapie rezerwacji możecie Państwo skontaktować się z naszymi konsultantami, którzy doradzą w wyborze i pomogą przejść przez proces rezerwacji. Jesteśmy do Waszej dyspozycji 7 dni w tygodniu!
2) Zarezerwuj ofertę:
W przypadku gdy zechcecie Państwo dokonać wstępnej i niezobowiązującej rezerwacji danej oferty prosimy o kliknięcie w guzik "Rezerwuj" poniżej opisu oferty a następnie wypełnienie formularza. Jeśli życzycie sobie Państwo uzyskać dodatkowych informacji na temat danej oferty proszę skorzystać z formularza kontaktowego u dołu strony.
3) Potwierdzenie dostępności i cen:
Nasi doradcy skontaktują się z Państwem tak szybko jak to możliwe i udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszelkie pytania, potwierdzą dostępność oferty oraz skalkulują cenę dla wszystkich uczestników wyjazdu. Jeśli będzie taka możliwość konsultant dokona dla Państwa rezerwacji wstępnej.
4) Podpisz umowę:
Po potwierdzeniu wolnych miejsc i ostatecznym skalkulowaniu ceny nasz doradca przygotuje i prześle Państwu umowę na wybrany wyjazd. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią oraz z ogólnymi warunkami uczestnictwa w imprezie, podpisanie umowy i odesłanie jej drogą mailową lub faxem na adres/numer numer wskazany przez obsługującego Państwa konsultanta.
5) Dokonanie płatności:
Prosimy o dokonanie przelewu za wybraną ofertę na nasze konto bankowe w banku BPH. Pełne dane
do przelewu:

Biuro Podróży Radtur ComeOn.pl
ul. Naftowa 19
38-400 Krosno

BPH S.A. O/Krosno
15 1060 0076 0000 3200 0010 8493

Informacji o tym jak zatytułować przelew udzieli Państwu konsultant.Potwierdzenie dokonanej wpłaty należy przesłać mailem lub faxem na adres/numer wskazany przez konsultanta.

Jeśli wybiorą Państwo płatność kartą kredytową, doradca prześle na wskazany przez Państwa adres e-mail odpowiedni link umożliwiający bezpieczną płatność przez system Dotpay. Wpłaty za dokonaną rezerwację możecie też Państwo dokonać gotówką w każdym z naszych oddziałów.
6) Potwierdzenie rezerwacji:
Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie doradca potwierdzi rezerwację oraz przygotuje dla Państwa potwierdzenie dokonania wpłaty. Otrzymacie też Państwo potwierdzenie rezerwacji, które należy zabrać ze sobą na lotnisko. Pozostałe dokumenty podróżne - bilety lotnicze oraz vouchery do hotelu odbierzecie Państwo od przedstawiciela touroperatora który będzie na Państwa czekał w hali odlotów. Dokumenty te zostaną Państwu wydane właśnie na podstawie potwierdzenia które od nas otrzymacie.
7) Potwierdzenie godzin wylotu:
Zgodnie z warunkami uczestnictwa ostateczne godziny podróży zostają potwierdzone na 2 dni przed planowaną datą wylotu/wyjazdu. Prosimy o kontakt z naszym biurem w celu potwierdzenia godzin przelotu właśnie na 48 godzin przed podróżą.


Nie masz czasu na szukanie ofert?

Skontaktuj się z nami a przygotujemy ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb

INFOLINIA 801 003 175

z tel.kom +48 13 49 250 55

koszt wg stawek operatorów

zwiń/rozwiń

Więcej sposobów kontaktu

Oddział Galeria Krosno :

13 49 250 55

795 723 887

koszt wg stawek operatorów

EMAIL : galeria@radtur.pl

Oddział Naftowa :

13 43 206 00

794 723 887

koszt wg stawek operatorów

EMAIL : biuro@radtur.pl

Oddział Jasło :

13 448 19 55

606 177 336

koszt wg stawek operatorów

EMAIL : jaslo@radtur.pl

wirtualny konsultant

Twój prywatny consierge

Nie wiesz co wybrać? Napisz wiadomość i zostaw namiar. My zajmiemy się resztą…


Zapisz się do naszego newslettera

Będziemy Cię informować o nowościach i promocjach